Strona główna         O nas - Galeria         Oferta         Imprezy         Cennik         Kontakt         Pływali z nami             Imprezy integracyjne nad morzem (na wodzie) – Gdańsk i okolice

W akwenie Zatoki Gdańskiej znajduje się dużo ciekawych miejsc gdzie moglibyśmy popłynąć. Do najchętniej odwiedzanych należą:

- Torpedownia w Babich dołach z czasów II Wojny Światowej

- Wrak łodzi podwodnej ORP Kujawiak nieopodal wyspy miedzy Rewą a Kuźnicą

- Wieża obserwacyjna między Juratą a Jastarnią

- Hel ( wrak ORP Wicher, fokarium)

- Sopockie Molo

- Gdańsk (Starówka, Westerplatte)

oraz inne równie interesujące miejsca.

 

Przykładowe imprezy

Proponujemy trzy przykładowe formy wodnej wycieczki:

  • Zatoka Gdańska
  • Zatoka Gdańska + Morze Bałtyckie
  • Extreme - Adrenalina

Gdańska - Jastarnia - Gdańsk

Proponujemy wyjątkowo atrakcyjną formę zwiedzania tego regiony na pokładzie naszej łodzi. Z wody będziemy podziwiać:

- Westerplatte
- port Gdańsk
- Motława, Starówka w Gdańsku
- molo Sopot
- Klify Orłowo
- stare poniemieckie torpedownie na środku Zatoki Gdańskiej

Liczba atrakcji włączona w rejs uzależniona jest od ustalonego wcześniej czasu pływania.

Gdynia - Hel - Władysławowo - Gdynia

Wyjątkowa wyprawa gdzie uczestnicy pokonują wody Zatoki Gdańskiej podziwiając z pokładu łodzi molo w Sopocie zmierzając ku portowi w Helu. Magiczny Hel to przystanek w podróży z interesującym fokarium. Następnie wkraczając na wody Morza Bałtyckiego grupa śmiałków zmierza do Władysławowa wzdłuż polskiego wybrzeża podziwiając piękne, szerokie, piaszczyste plaże. Na miejscu po wyczerpującej zarazem bardzo emocjonującej podróży czeka na uczestników obiad w pobliskim hotelu z widokiem na morze.

Extreme

Adrenalina - to 30 minutowa extremalnie szybka przejażdżka jedną z najszybszych łodzi motorowych na polskim wybrzeżu - Speed One. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i chwile pełne emocji przy prędkości 100km/h na wodzie oraz skokach na falach.

 

Rejsy i czarter łodzi motorowych

Treść: Oferujemy wynajem łodzi motorowych typu RIB.

RIB'y - doskonale przygotowane na ciężkie warunki pogodowe oraz wysoki stan morza dostarczą niezapomnianych wrażeń z wysokim poziomem adrenaliny we krwi.
Pokażemy Państwu piękno Zatoki Gdańskiej oraz Półwyspu Helskiego z nieznanej dotąd strony. Z pokładu naszych łodzi podziwiać można zachody słońca piękniejsze niż kiedykolwiek oraz zwiedzić tereny dotąd niedostępne dla ludzi (wraki, zabytkowa torpedownia etc. 

 

Transport drogą wodną – Wodna taksówka | Wodne Taxi

Treść: Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób nie chcących marnować czasu i nerwów w korkach ulicznych. Dzięki gotowym do rejsu łodziom jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie przetransportować swoich klientów w dowolne miejsce nad Zatoką Gdańską.Simon Trip      Telefon: +48 695 958 267         +48 602 347 035        e-mail: rib@speedone.pl                  Copyright © 2016  Speedone.pl